Aguamarina - zima (27ks) Grapat

Příroda je jako barevné album obrázků, které nám měsíc co měsíc poskytuje krásnou scénu. Bez ohledu na to, kde žijeme. Na venkově nebo ve městě? každé roční období má svou krásu, barvy a poklady.

Skladem
859 Kč
Kategorie: Open-ended play

Přinesete si kousek vnějšího světa do domova. Naplníte ho barvami a dalšími přírodními prvky, kterých si můžeme vážit. Tento materiál vám umožní zažít a ocenit mnoho způsobů, jak se povaha vašeho životního prostředí (domova, přírody a světa) vyvíjí a mění.

Proto každá sada ze série Aguamarina evokuje roční období a její prvky jsou prosyceny barvami koloběhu života. Když přijde zima, příroda jakoby spí a vše je pokryto vrstvou chladu. Barvy jsou jasné a světlé jako zimní vzduch. Bílá, modrá, šedá a fialová, barvy poseté jasným mrazem na místech, která jsou velmi chladná…

Zimní herní set Grapat obsahuje 27 kusů.

Sada se skládá z: 3 Nins® bez klobouku (výška 65 mm), 3 Nins® s kloboukem (výška 70 mm), 3 dřevěných misek (45 mm), 9 kroužků (48 mm ø) a 9 mincí (48 mm ø).

Doporučení: vhodné jako doplněk na sezónní stůl! 

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Aguamarina - zima (27ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Aguamarina - zima (27ks)
Aguamarina - zima (27ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu