Dřevěné duhové misky (24ks) Grapat

Sada s velkou životností, jejíž využití poroste a bude se měnit spolu s dítětem. Dřevěné misky v krásně jemných duhových barvách zvou děti k učení se hrou a probouzí v nich zvědavost, touhu objevovat a zkoumat. Zabaví se tak nejen činnostmi, jako je skládání, třídění, zakrývání, ale budou také důležitou součástí mnoha her a dětských příběhů.

Momentálně nedostupné
1 490 Kč
Kategorie: Open-ended play

Misky plňte a vyprazdňujte, přenášejte a nakládejte. Schovávejte je a zvonu objevujte.

Sada obsahuje 24 misek, ve 4 různých velikostech v 6 barvách a jejich odstínech

Doporučený věk +36 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Dřevěné duhové misky (24ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Dřevěné duhové misky (24ks)
Dřevěné duhové misky (24ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu