Brots dřevěné duhové tyčky (18ks) Grapat

Tak s těmito dřevěnými Grapat Brots udělal jejich tvůrce Joaquin díru do světa. Úžasní dřevění panďuláčci si získali jak příznivce Waldorfské pedagogiky, tak všechny rodiče, kteří chtějí poskytnout dětem svobodný prostor pro představivost a kreativitu. Figurky nemají žádné pohlaví ani náladu, a tak si hry s nimi přizpůsobují děti tak, jak to aktuálně cítí a potřebují.

Skladem
890 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada obsahuje 18 tyčinek Brots, v 6ti barvách, každá ve 4 odstínech

Výška 70 mm

Doporučený věk +10 měsíců

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Brots dřevěné duhové tyčky (18ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Brots dřevěné duhové tyčky (18ks)
Brots dřevěné duhové tyčky (18ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu