Kouzelníci Dřevěné postavičky (12ks) Grapat

Dvanáct čarodějů Nins se stává materiálem, který lze použít jako symbolickou hru, k vytváření příběhů a Malých světů. V kombinaci s dalšími prvky však mohou být mimo jiné součástí matematických, jazykových a smyslových her. Tento materiál navíc není strukturovaný, což umožňuje jeho široké využití. Nemají oči ani pohlaví. Jsou to tedy děti, kdo může rozvíjet své vlastní příběhy, a jsou to ony, kdo rozhoduje, s jakou postavou si budou hrát (pirát, upír... atd.).

Skladem
959 Kč
Kategorie: Open ended toys

Obsahuje 12 čarodějů Nins v barvách duhy.

Součástí je textilní sáček s látkou s certifikátem GOT.

Lze ji kombinovat s klasickými Niny, Niny miminky & Niny pro dospělé a dát tak tvar nekonečnému množství rodinných struktur.

Doporučený věk +12 měsíců

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami
Výrobce - Joguines Grapat

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází k trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu