Mis and match Grapat

„Mis and match“ je sbírka barevných kostek v dřevěné bedničce na třídění. Bez ohledu na to, zda se používají pro volnou hru nebo k vytváření mozaik, jejich používáním děti zažijí matematické a geometrické koncepty tím, že je budou zkoumat rukama.

Skladem
1 290 Kč
Kategorie: Open-ended play

Obsahuje více než 400 malých dřevěných kostek ve 36 přechodových barvách duhy. Součástí je ručně malovaná dřevěná třídící krabice.

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Mis and match

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Mis and match
Mis and match

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu