Šťastné město (40ks) - dřevěná stavebnice Grapat

Vybudujte si své šťastné místo. Místo, kde každý dosáhne na zábradlí schodiště, kde lidé neustále neběhají a nezapomínají se usmívat. Šťastné místo, kde samotné město je hřištěm…

Skladem
1 290 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada složená ze 40 dílků pro stavbu vašeho dokonalého šťastného místa.

Sada umožňuje dětem procházet všemi fázemi učení. Je to skvělý doplněk k vyprávění příběhů a malých světů, až po skládání, spojování, sladění barev a... obloha je limitem hry s otevřeným koncem!

Velikosti se pohybují mezi 20 mm a 150 mm

Doporučený věk +36 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Šťastné město (40ks) - dřevěná stavebnice

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Šťastné město (40ks) - dřevěná stavebnice
Šťastné město (40ks) - dřevěná stavebnice

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu