Senzorická láhev světle modrá

Uklidňující efekt pro malé uličníky. Říká se jim také antistresové lahveplovoucí lahveuklidňující lahve a do posledního písmenka naplňují podstatu svého názvu. 

Skladem
499 Kč –20 % 399 Kč
Kategorie: Senzorické hračky
senzoricka-lahev-svetle-modra
499 Kč –20 %

Senzorické láhve byly používány rodiči, učiteli a terapeuty, aby pomohly dětem samoregulovat dýchání a zlepšit jejich soustředění. Unikátní senzorická láhev značky Jellystone designs propojuje v dětech kreativitu, zájem o věc a koncentraci. Je tak vhodná především pro dětské povahy, co chvíli neposedí.

 

A jak se používá? Je to hračka.

Stačí přidat vodu a trochu mycího prostředku a je připraveno! Vše máte totiž již v balíčku. Díky této možnosti můžete znovu naplnit a znovu použít senzorickou láhev pro nekonečné hodiny zábavy.

Balíček obsahuje lahvičku a zajímavý obsah. Je na vás, zda ho použijete celý nebo ho doplníte o obsah váš či si ho rozdělíte. Díky této možnosti můžete znovu naplnit a znovu použít senzorickou lahev pro nekonečné hodiny zábavy. Obměňujte obsah lahve, aby děti vždy objevovaly jiné tvary a barvy. Jelikož se lahvička plní drobnými předměty, buďte dětem vždy k ruce, aby se zamezilo nežádoucímu vdechnutí malých dílečků. Naplněná lahev vydrží v použitelném stavu i několik měsíců, ale je přeci zábava sednout si, udělat si malou dílničku a její obsah pozměnit.

 

Návod na údržbu: Silikonové uzávěry lze čistit pomocí sterilizátoru, vkládat do myčky na nádobí nebo omýt teplou mýdlovou vodou. Obnovení obsahu lahvičky je na uvážení uživatele, doporučujeme však každých pár měsíců lahev vyprázdnit a znovu naplnit. 

 

Fantazii pro další náplně se meze nekladou. Mrkněte na pinterest.

 

Doporučený věk: od 3 let  

Rozměry: 21 cm x 5 cm 

Váha: 141gr

Materiál: silikon, tritan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu