Čelo postele Cloud

Mráček za postel nebo na stěnu k hracímu koutku. Vytvoří útulno a teplo. Místo kde se rádi opřete a budete jen sledovat hrající si děti anebo si s nimi číst či odpočívat. 

Vyrobíme vám na zakázku
4 800 Kč

Tvarovaná čalouněná čela postelí, která využijete k válendě pro jednoho i k letišti, můžete je také použít podél delší stěny mezi postelí a zdí.

Lze umístit jedno do čela nebo dvě podél delší strany postele. Výborně se hodí pro děti i dospělé.

Čela mají šířku 90 cm ve spodní části, která přiléhá k posteli a poté se rozšiřují na 110 cm v nejširším místě.

Pro čela postelí umístěných v rohu místnosti, máme v nabídce mraky, které jsou seříznuty dle pozice postele buď z levé nebo pravé strany. Jejich nákresy najdete ve fotogalerii.

Využití najdou také na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete, vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením.

 

Čela jsou potažena hebkým semišovým materiálem, který je velmi pevný s vysokým počtem otěrů. Jedná se o materiál vhodný k čalounění gaučů, neošoupe se a snadno ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.

Ke zdi čelo snadno připevníte pomocí kovových protikusů, které jsou přiloženy. Součástí nejsou pouze vruty k uchycení ke zdi, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny.

Barvu si vyberte ze vzorníku (poslední dvě fotografie) a připište nám ji do poznámky k objednávce.

Čelo můžete také doplnit čalouněnou nástěnkou, která je krásným doplňkem, který zopakuje motiv čela postele například nad stolem.

 

Rozměry: 90 x 90/110 cm

Výrobce: Vigvam design

Materiál: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu