Dřevěná sada - Tvůj slavnostní den Grapat

Dnes je tvůj den! Tato sada obsahuje několik krásných kousků na oslavu: dřevěnou svíčku, hvězdu, korunu, party dekoraci…. Tuto sadu lze kombinovat s věčným kalendářem a pomáhá pochopit abstraktní pojem času.

Skladem
490 Kč
Kategorie: Open-ended play

Obsahuje 31 dílků různých tvarů, velikostí, barev a materiálů (dřevo a plsť).

Dřevěná sada neobsahuje Nekonečný kalendář.

Ten dokoupíte zde: s nekonečným kalendářem vytvoříte každoroční party sadu. Využijete ale i pro běžný den a ozdobu stolu.

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Dřevěná sada - Tvůj slavnostní den

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Dřevěná sada - Tvůj slavnostní den
Dřevěná sada - Tvůj slavnostní den

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu