Nekonečný kalendář Perpetuo Grapat

Nekonečný kalendář, který umožňuje dítěti pochopit plynutí času prostřednictvím zážitku. Kalendář je v češtině.

Skladem
1 199 Kč
Kategorie: Open-ended play

Každá barevná figurka Nin představuje měsíc v roce podle waldorfského učení. Spolu s dřevěnými kostkami lze zobrazit den v měsíci a měsíc v roce. To dává dětem fyzický referenční bod, který mohou použít k tomu, aby se "dotkly" dne a rozvíjely a chápaly plynoucí čas. Nekonečný kalendář je krásný hmatový kousek, který lze použít i na hraní.

Kalendář je postaven proti směru hodinových ručiček. Důvodem je udržet směr po cestě slunce. Slunce vychází na východě (vpravo) a zapadá na západě (vlevo), směr je tedy proti směru hodinových ručiček. Směr hodinových ručiček také vytvořili lidé na severní polokouli a je to společenská konvence, kterou můžeme v různých pojetích překračovat. 


Obsahuje 12 Nin ve 12 barvách

1 misku

Dvě kostky z přírodního dřeva

Platformu rozdělenou do 4 sekcí, které určují roční období s vyznačenými měsíci v roce

Kalendář je v češtině

 

Doporučený věk

+12 měsíců

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Nekonečný kalendář Perpetuo

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Nekonečný kalendář Perpetuo
Nekonečný kalendář Perpetuo

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu