Kloboučníci Fancy Nins (12ks) Grapat

Sada obsahuje 12 postaviček Nin Kloboučníků, ručně mořených v 12 charakteristických barvách duhy s vyměnitelnými klobouky a těly, které přinášejí ještě více kombinací barevných možností pro každou herní aktivitu s otevřeným koncem.

Skladem
1 090 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada umožňuje dětem procházet všemi fázemi učení. Je to skvělý doplněk k symbolické hře, vyprávění příběhů a malým světům, až po skládání, pasování, sladění barev a… nebe je limit!

Velikost 65 mm, ale konečné výšky se liší podle klobouků.

Doporučený věk +12 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Kloboučníci Fancy Nins (12ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Kloboučníci Fancy Nins (12ks)
Kloboučníci Fancy Nins (12ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu