Vesmír - Dear Universe Grapat

Prozkoumejte vesmír s našimi planetami. Kromě toho, že jsou to objekty pro hru s otevřeným koncem, planety také fungují jako perfektní doplněk pro zkoumání a bádání s encyklopediemi.

Skladem
999 Kč
Kategorie: Open-ended play

Dřevěná stavebnice Vesmíru - Dear Universe obsahuje více než 40 dřevěných dílků v různých velikostech (od 12 mmø do 45 mmø) a barvách.

Je vhodné pro děti od 3 let.

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Vesmír - Dear Universe

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Vesmír - Dear Universe
Vesmír - Dear Universe

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu