Black Friday nazeleno

Black Friday. Dlouho jsem přemýšlela, jak na tuto akci reagovat. Zda se nechat strnout davy a udělat to stejně. Dát slevu XY % anebo aspoň poštovné zdarma?

Prostě jít tou cestou konzumu, kdy nakupujeme a utrácíme hlava nehlava. To přece nechceme, nemůžeme. To nejsme my.

 

Víte sami, že u nás slevy nejsou běžné. Snažím se vymyslet všelijaké akce a možné spolupráce, které vždy přinesou nějakou protihodnotu a pomáháme si tím navzájem. Snížení ceny u nás potkáte maximálně, když jsme potřebovali občerstvit a přestěhovat sklad a vyprodat všechny „ležáky“.

Naše výroba je poctivá, probíhá v České republice a stojí za ní živí lidé, kteří mají své rodiny. Potřebují si vydělat férový plat a za něj odvádějí férovou a kvalitní práci.

Dalším tématem je nedostatek veškerých materiálů. Dřeva, kování i kartónů. Vstupní ceny se nám zvyšují každý týden a my se stále snažíme udržet cenu Utukutu produktů v hladině, na kterou jste zvyklí. Děláme to tím, že materiál plánujeme a nakupujeme dopředu, rozpočítáváme ceny na kvartály apod.

 

Rozhodnutí je tedy jasné.

Black Friday měníme na Zelený pátek. Slevu nečekejte.

Ale za každou vaší objednávku nad 1590,- uskutečněnou od 26. - 28.11. my předáme 100,- iniciativě Sázíme budoucnost.

Moc si vážíme každého z vás, kdo s námi půjde do této akce. Protože budoucnost je našich dětí.

 

Za Utukutu napsala Gábi

 

Do této akce jdeme společně s Dupeto.cz. V dalších letech bychom byli rádi součástí komunity odpovědných prodejců, kteří s námi dokáží šířit tuto myšlenku vypořádání se s fenoménem Black Friday.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení