Kontrastní kartičky pro miminka

Kontrastní kartičky pro miminka, které jsou vhodné přibližně od druhého měsíce života miminka. Od doby, kdy začíná fixovat pohled. Podporují vizuální stimulaci, fixaci pohledu, pomáhají dětem osvojovat si základní znalosti - co je velké a co je malé, kde se nachází zvířátko,... apod. Jsou inspirované metodou PlayWisely a postupně rozvíjejí pozornost a poté i jazykové schopnosti dětí.

Skladem
450 Kč

Sada obsahuje 21 oboustranných kontrastních kartiček. Abyste neztratily přehled, co miminku právě ukazujete, na jejich zadní straně najdete také nápovědu a dozvíte se jakou hru můžete s děťátkem hrát. Kartičky se nemusíte bát dětem půjčit k bližšímu prozkoumání, jsou zalaminované s oblými vrohy - tedy okusuvzdorné.

Kdy začít karty používat?

Díky maximálnímu kontrastu karet a jednoduché grafice obrázků je možné začít karty používat s vaším miminkem již velmi brzy. Po devíti měsících strávených v bříšku, kde jsou tlumené barvy a šero, je přechod do venkovního světa opravdu velký šok. Po narození je miminko schopno vnímat jen světlo a tmu. Předměty zaznamená jen velmi rozmazaně a pouze v případě jsou-li v bezprostřední blízkosti. Zrak se však začne zdokonalovat rychle a již kolem 1. měsíce věku začne miminko vnímat obrysy jednotlivých předmětů a postupně se i zvětšuje vzdálenost, na kterou vidí. Právě v tento čas je vhodné začít karty používat.


Rozměr kartiček: 13x9 cm
Design: Made with love by Mišule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu